Haberler 9 Haziran 2017, 18:15

İşte AKDAĞ Farkı..

Sağlıkta Dönüşümün mimarı Prof.Dr.Recep AKDAĞ’ın yeniden Sağlık Bakanı olması ile başlatılan Sağlıkta Dönüşümün 2. Fazı tüm hızıyla geliyor.  Sağlıkta memnuniyetin üst seviyede olduğu ülkemizde Sağlık Çalışanlarınınında memnun edilmesi için çabalar sürmekte.

Bu kapsamda sağlık çalışanlarının üzerindeki iş yükünün azaltılması ve sağlık ordusuna taze kanların gelmesi için olağanüstü çaba sarf eden Prof.Dr.Recep AKDAĞ ‘ın girişimleri sonuç verdi. Maliye Bakanlığı ile kıran kırana geçen görüşmeler neticesinde AKDAĞ tek seferde 12 bin 500 kişilik dev bir alıma imza attı.

Sağlık Çalışanlarının yıpranma payı içinde mücadele veren AKDAĞ’dan umutla yeni haberler bekliyor

Personel Sağlık Net

Yazar Bilgileri

emrecan medicsaglikmedya@gmail.com
İsmim Emre Can 2011 den beri Muğla'nın Marmaris ilçesinde 112 de Acil Tıp Teknisyeni Olarak Görev Yapıyorum. Medic Sağlık Medya ve Sağlık FM'in Kurucusuyum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Attkonya

    Biz yuklu bir att alimi istiyoruz hep ebe hep hemsire aliyorlar yeter artik madem att olarak atamiyacak ozaman mezun vermeyeceklerdi onune gelen paramediklik okuyor buna dur denilsin artik sadece attler paramediklik okusunlar bu kadar kolay olunmamali paramediklik

    Cevapla
  2. Attkonya

    2008 mezunuyum 98 alim nedir yaaa kpss den yuksek alamiyorsak bu suc bizim degil egitiminizde var suc 3 yil staj a ciktik 3gun staj iki gun ders gorduk teorik degil pratik yaptik ve hala taseron olarak calisoyorum yeter bizde atanmak istiyoruz sesimizi duyun artik

    Cevapla

Yorum Yap